Atvykite su visa šeima!

Kviečiame registruotis į nemokamas Rotariados pramogas visai šeimai! Rotariada vyks rugsėjo 7-9 dienomis Šiauliuose. Išskirtinai Rotary šeimos nariams organizuojamos nemokamos pramogos. Kviečiame susipažinti ir paskubėti užregistruoti savo šeimos narius. Vietų skaičius ribotas, o susitikimai ir veiklos įtraukiančios ir įkvepiančios!

 

Susitikimas su dr. Eugenijumi Skerstonu

Dr. Eugenijus Skerstonas (g. 1958) studijavo ekonomiką Vilniaus universitete, jame dėstė, 1990 m. apsigynė disertaciją. Dirbo įvairiose institucijose ir įstaigose, PHARE projektuose, 2004–2007 metais vertėjavo Europos Komisijoje Liuksemburge. Kalba keliomis užsienio kalbomis. Šiuo metu – Kazimiero Simonavičiaus universiteto docentas, Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojas, paklausus viešųjų paskaitų lektorius, bendradarbiaujantis su Prancūzijos institutu Lietuvoje.

E. Skerstonas – septynių unikalių ir išsamių albumų apie gyvensenos kultūrą ir periodinių leidinių straipsnių autorius, radijo bei televizijos laidų pašnekovas, pastaruoju metu – renginių moderatorius, taip pat kelių aprangos bendrovių fotomodelis.

Susitikimas vyks rugsėjo 8 d. (šeštadienį) 13.00 – 15.00 val.  Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai). Išankstinė registracija iki rugpjūčio 31 d.

Bičių vaško žvakių liejimas su profesionalais iš Šiaulių universiteto botanikos sodo

Užsiėmimo metu dalyviai sužinos apie žvakių liejimo tradicijas Lietuvoje ir patys išmėgins žvakių liejimą. Sužinosime iš kur ir kodėl atsiranda bičių vaškas, dalyviai sužinos apie bičių gyvenimą ir kuo jos svarbios mūsų kasdieniniame gyvenime. Klausantis apie bites gaminsime knatus iš natūralaus lininio siūlo, juos kabinsime ant rato ir devyniais nuliejimais sukursime po vieną šventinę žvakę skirtą šeimos ar asmeninei šventei. Kiekvienas dalyvis turės galimybę pats sukurti žvakę ir ja pažymėti savo ženklu. Nulietas žvakes bus galima pasiimti ir sukurti jaukią šventinę atmosferą namuose prie žvakės šviesos.

Užsiėmimas vyks rugsėjo 8 d. (šeštadienį) 11.00 – 15.00 val., Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai). Išankstinė registracija iki rugpjūčio 31 d.

Robotikos dirbtuvėse vaikams su Išmaniąją mokykla

Išmanioji mokykla jau penktus metus moko vaikus ir jaunimą robotikos įdomybių. Užsiėmimuose įgyvendina idėjas, kuria įvairiausius robotų modelius, juos programuoja ir atlieka užduotis, dalyvauja varžybose. Kartu domisi technologijų naujienomis, dalijasi žiniomis, džiaugiasi bendraminčių ir užsiėmimų vadovų draugija, smagiai žaidžia ir mokosi būti komandos draugu. Pasidomėkite užsiėmimais, edukacijomis, mokymais, gimtadienių šventėmis, stovyklomis svetainėje www.ismaniojimokykla.lt, tel. 86 86 86 587.

Dirbtuvės vyks rugsėjo 8 d. (šeštadienį) 11.00 – 14.00 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai). Išankstinė registracija iki rugpjūčio 31 d.

 

Registracija į nemokamas šeimos pramogas šioje nuorodoje.

Visi esate labai laukiami ROTARIADOJE rugsėjo 7 – 9 d. Šiauliuose.

Primename, jog tradiciškai lauko teniso, golfo ir sportinio pokerio rungtys vyks anksčiau. Tad kviečiame sekti naujienas ir nepraleisti!