Rezultatai: sveikiname Rotariados nugalėtojus!

Susumavus visus Rotariada XV varžybų rezultatus, daugiausiai taškų surinko Vilniaus-Kauno Dipolio RK.  Nuo jų vos keletu taškų atsiliko Klaipėdos Concordia 1826 RK.  Trečioji vieta atiteko Alytaus RK.

Moterų klubų tarpe nugalėjo Šiaulių Harmonijos Rotary klubo damos, kurios bendroje įskaitoje užėmė 21 vietą.

Tarp Rotaract klubų daugiausiai taškų surinko Vilniaus Geležinio Vilko klubo nariai, užbaigdami pirmąjį dešimtuką.

Smagu, kad vos prieš kelis mėnesius susibūrę klubai – Kauno Hansa ir Vilniaus Vytis gausiai ir  sėkmingai sudalyvavo varžybose. Kauno Hansa netgi užėmė 7 vietą tarp visų klubų.

Rotariados metu, buvo skelbiamos specialios nominacijos:

  • Klubas startuolis (pirmasis klubas, užsiregistravęs į Rotariadą) – Klaipėdos Concordia 1826 RK;
  • Aktyviausias šventinio vakaro klubas – Kauno RK;
  • Aktyviausiasi Rotaract klubas – Klaipėdos Senamiesčio RAC;
  • Aktyviausias moterų klubas – Šiaulių Harmonijos RK.
  • Naudingiausias narys – Marius Koncevičius (Kauno RK);
  • Įspūdingiausias atidarymo eisenos klubas – Šiaulių Harmonijos RK.

Sveikiname kiekvieną Rotariados dalyvį! Didžiuojamės ir dėkojame, kad buvote kartu!

 

REZULTATŲ LENTELĖ

Klubo pavadinimas Vieta Taškai
Vilniaus-Kauno Dipolio RK 1 138.50
Klaipėdos Concordia 1826 RK 2 124.00
Alytaus RK 3 80.50
Klaipėdos senamiesčio RK 4 57.00
Panevėžio RK 5 49.00
Kauno RK 6 46.00
Kauno Hansa RK 7 40.50
Kauno Tauras RK 8 39.00
Kupiškio RK 9 35.00
Vilniaus Geležinio Vilko RAC 10 34.50
Vilniaus RK 11 30.00
Palangos RK 12 29.00
Vilniaus Šv. Kristoforo RK 13 28.00
Kauno Romuva RK 14 27.50
Rokiškio RK 15 27.00
Druskininkų RK 16 24.00
Tauragės RK 17 22.00
Mažeikių RK 18 21.50
Šiaulių Saulės RK 19 21.00
Klaipėdos Senamiesčio RAC 20 21.00
Šiaulių Harmonijos RK 21 21.00
Klaipėdos Karalienė Luizė RK 22 20.00
Šiaulių RK 23 19.50
Pakruojo RK 24 19.00
Trakų rotary klubas 25 17.00
Vilniaus RAC 26 14.00
Klaipėdos RK 27 13.00
Vilniaus Vytis RK 28 12.50
Joniškio RK 29 12.00
Mažeikių Liberta RK 30 12.00
Šiaulių Vykinto RK 31 10.50
Anykščių RK 32 10.50
Šilutės RK 33 10.00
Vilniaus Gedimino RK 34 8.50
Panevėžio ARTA RK 35 8.00
Klaipėdos Aditės RK 36 7.50
Zarasų RK 37 7.00
Plungės RK 38 6.50
Klaipėdos Maris RK 39 6.00
Šiaulių Auksinio rato RAC 40 6.00
Naujosios Akmenės RK 41 5.50
Kėdainių RK 42 4.50
Biržų RK 43 4.00
Vilniaus Perkūno RK 44 3.00
Kauno RAC 45 1.00
Kauno Tvirtovės RAC 46 1.00
Ukmergės RK 47  
Vilniaus International RAC 48  
Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio RK 49  
Utenos Rotary klubas 50  
Vilkaviškio RK 51  
Marijampolės RK 52  


Visi rezultatai –  www.kaipsekas.lt.