Praėjusį savaitgalį įvyko pirmosios Rotariados rungtys – golfas ir tenisas. Skelbiame varžybų rezultatus. Juos galite resti šioje nuorodoje.
Sveikiname nugalėtojus!
TENISAS
Tenisas (dvejetų varžybos vyrams iki 80m.)
I vieta – Andrejus Geraščenko (Klaipėdos Senamiesčio RK)
I vieta – Vaidas Velykis (Klaipėdos Senamiesčio RK)
II vieta – Artūras Stakauskas (Vilniaus Šv. Kristoforo RK)
II vieta – Paulius Latakas (Vilniaus Vytis RK)
III vieta – Darius Jasinskis (Vilniaus-Kauno Dipolio RK)
III vieta – Edmundas Žižys (Vilniaus-Kauno Dipolio RK)
Tenisas (dvejetų varžybos vyrams virš 80m.)
I vieta – Arvydas Kalnelis (Klaipėdos Concordia 1826 RK)
I vieta – Vytautas Rickus (Klaipėdos Concordia 1826 RK)
II vieta – Audrius Šildlauskas (Šiaulių Saulės RK)
II vieta – Gintautas Rimša (Šiaulių Saulės RK)
III vieta – Aivaras Lūžys (Klaipėdos senamiesčio RK)
III vieta – Olegas Deduchovas (Klaipėdos senamiesčio RK)
Tenisas (moterys)
I vieta – Violeta Zabulionienė (Vilniaus-Kauno Dipolio RK)
II vieta – E. Inokaitienė (Vilniaus-Kauno Dipolio RK)
III vieta – Jūratė Deduchovienė (Klaipėdos senamiesčio RK)
Tenisas (vyrai iki 35 m.)
I vieta – Paulius Latakas (Vilniaus Vytis RK)
II vieta – Andrejus Geraščenko (Klaipėdos senamiesčio RK)
III vieta – Vaidas Velykis (Klaipėdos senamiesčio RK)
Tenisas (vyrai iki 50 m.)
I vieta – Audrius Šidlauskas (Šiaulių RK)
II vieta – Olegas Deduchovas (Klaipėdos senamiesčio RK)
III vieta – Aivaras Lūžys (Klaipėdos senamiesčio RK)
Tenisas (vyrai virš 50 m.)
I vieta – Vytautas Rickus (Klaipėdos Concordia 1826 RK)
II vieta – Arvydas Kalnelis (Klaipėdos Concordia 1826 RK)
Arnoldas Šileika (Klaipėdos RK)
GOLFAS
Moterys
I vieta – Laimute Tinglum (Vilniaus International RK)
II vieta – Inga Česnakienė (Klaipėdos Karalienė Luizė RK)
III vieta – Laura Kovaliovaite (Vilniaus International RK)
Golfas (vyrams 0,0-16,0 hcp)
I vieta – Arvydas Gaidukevičius (Klaipėdos Concordia 1826 RK)
II vieta – Laurynas Mitkus (Plungės RK)
III vieta – Donatas Puodžiukynas (Kauno Hansa RK)
Golfas (vyrams, 16,1 – 24,0 hcp)
I vieta – Povilas Markauskas (Kauno „Sumus“ RK)
II vieta – Giedrius Kirklys (Klaipėdos Concordia 1826 RK)
III vieta – Vytautas Zaueras (Klaipėdos Concordia 1826 RK)
Golfas (24,1 – 36,0 hcp)
I vieta – Laurynas Suodaitis (Vilniaus RK)
II vieta – Karolis Aleknavičius (Alytaus RK)
III vieta – Imantas Vatenas Šiaulių (Vykinto RK)