Apgyvendinimas

„Melt in Palanga“, įsikūrę vasaros sostinėje – Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje. Jūs turėsite galimybę rinktis iš 19 skirtingų dviviečių, triviečių, apartamentų bei studijos tipo kambarių. Kiekvienas iš jų išsiskiria savo pavadinimu ir spalva, kurie sugalvoti išlaikant dienos apšvietimo ir vasaros šilumos idėją. Čia vyrauja šiuolaikiškas ir minimalistinis interjeras, o saulės spindulių spektro tema atsispindi visuose kambariuose bei mažose detalėse. Su kodu ROTARY2023, 20 proc. nuolaida. www.melt.lt 

 

Viešbutis „Vanagupė“ suteiks renginio dalyviams 15% nuolaidą apgyvendinimo paslaugoms 2023.09.07-10 d. su kodu ROTARIADA.

Lauksime rezervacijų telefonu +370 460 41199 arba el. p. reservation@vanagupe.lt

 

 

SPA Amber Palace kviečia apsistoti Rotariados metu ir dalinasi specialiu pasiūlymu Rotariados dalyviams. 

Turime 95 įvairių kategorijų kambarius (vienviečiai, dviviečiai, liuksai, liuksai su vaizdu į jūrą).

Dviviečio kambario kaina, pritaikant šiam renginiui specialią kainą, būtų 100 eurų dviems asmenims su gardžiais pusryčiais ir SPA zona (baseinas, 3 pirtys, sūkurinė vonia, poilsio kambarys, kuriame nuolat tiekiama gintarinė arbata ir gintarinis vanduo). Dviviečio kambario su vaizdu į jūrą speciali kaina būtų 150 eurų.

https://amberpalanga.lt/

Žilvinas Hotel Rotariados dalyviams suteiks 20 proc. nuolaidą apgyvendimo paslaugoms su nuolaidos kodu Rotariada 2023.

https://zilvinashotel.lt/

 

 

 

Senoji Hansa Rotariados dalyviams suteiks 15 proc. nuolaidą apgyvendimo paslaugoms ir 20 proc. nuolaidą maitinimuisi restorane. 

Nuolaidos kodas: Rotariada2023

https://www.senojihansa.lt/

 

BEST BALTIC viešbutis Palanga įsikūręs Palangos miesto centre, pačioje kurorto širdyje. Viešbutį rasite ramybe dvelkiančioje Gintaro gatvėje, tik 10 min. iki Palangos koncertų salės (Rotariada Gala vakaras) ir tik 500 metrų nuo Baltijos jūros.

Viešbutis įrengtas jaukiu klasikiniu stiliumi, kuriančiu ramią, atpalaiduojančią atmosferą. Išskirtinumo viešbučio interjerui suteikia patogus panoraminis liftas.

Pasiūlymas pateiktas standartiniam viešbučio kambariui 2 suaugusiems asmenims su gerais pusryčiais,
rezervuojant su kodu: Rotary23. Pasiūlymą žiūrėti čia.

https://bestbaltichotels.eu/