Papildomos pramogos

Orientacinis žaidimas „Magiški Druskininkai“

Sausio 28 d. registruokite 2-6 žmonių komandą ir pasileiskite į nepamirštamą komandinį nuotykį po žaviuosius Druskininkus! Atraskite Druskininkų objektų paslaptis ir susipažinkite su kurorto istorija varžydamasiesi nuotykių kupinose orientacinėse. Daugiau informacijos ir registracija: bit.ly/rotoriada-orientacines

Šiaurietiškas ėjimas:

Ar jau išbandėte šiaurietiškąjį ėjimą? Rotariados dalyviai ir šeimos nariai turi puikią progą sausio 28 dieną, 11 val. susipažinti su šiaurietiškojo ėjimo technika bei išbandyti savo jėgas žygiuojant Druskininkų miško takais. Turėsite galimybę ne tik grožėtis Druskininkų gamta, bet ir įsitikinti, jog vaikščiojimas su lazdomis žingsniavimą daro tikrai lengvesnį, įdomesnį ir spartesnį. Tam nereikia specialaus fizinio pasirengimo. Ėjimui tinka tiek vaikai, tiek suaugę. Svarbu patogi apranga ir gera nuotaika. Nuo Snow arenos eisime mišku link Lynų keltuvų. Norintys grįžti su keltuvais, turės progą pasidžiaugti žiemiškais Druskininkais iš aukštai, o visi likę grįš su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis atgal. Laukia puikus laikas.

Registracija: https://bit.ly/3hzmcDb

Pačiūžos (penktadienį ir šeštadienį)

Šalia Snow arenos kviečiame čiuožinėti pačiūžomis naujai paruoštoje ledo aikštelėje.
Pačiūžas išsinuomoti galima nuomos punkte Snow arenoje.

Lygumų slidės (penktadienį ir šeštadienį)

Esant tinkamoms oro sąlygoms bus galymybė su lygumų slidėmis išbandyti šviežiai paruoštą ir apšviestą trasą. Trasa prasideda nuo Snow Arenos stovėjimo aikštelės ir tęsiasi iki Parko tilto. Slides bus galima išsinuomoti Turizmo informacijos centre (Gardino g. 3 Druskininkai).