Rotariada 2016 Palanga

DSC_7489Mieli Rotary broliai ir sesės, jaunieji Rotaract bei Interact nariai,

Jau 15 -tą  kartą susitiksime sportuoti, rodyti gerą valią per sportą renkant lėšas paramai irtelkti Rotary bendruomenę.

Viskas prasidėjo 2002 vasarą, kuomet Palangos Rotary klubo nariams kilo mintis pasikviesti Lietuvos Rotary brolius ir seses pasivaržyti teniso, boulingo, paplūdimio tinklinio aikštelėse, o sporto aistroms nurimus, pabendrauti vakarojant.

Per pirmosios šventės, kuri tuomet vadinosi „Rotary vasara“, atidarymą kažkas pasakė žodį „Rotariada“, ir jis iš karto prigijo kaip renginio pavadinimas.

Gimusi ir 7 metus iš eilės vykusi Palangoje, Rotariada buvo organizuota ir kituose miestuose: Druskininkuose, Kaune, Klaipėdoje. Kasmet dalyvių skaičius augdavo: 2002 metais susirinko apie 50 žmonių, o praėjusiais, 2015 metais – Klaipėdoje, apie 1000. Kiek bus šiemet – priklauso nuo Jūsų  aktyvumo ir noro. Mes darome viską, kad priimtume visus norinčius!

2016-ųjų šventės programoje: 13 sporto šakų, susitikimo vakaras, atidarymo eisena, iškilmingas uždarymas -Gala vakaras – koncertas naujoje, Palangos koncertų salėje.

Sporto varžybų ir renginių gausa nebetelpa į vieną savaitgalį, todėl kviečiame Jus planuoti savaitės atostogas visai šeimai pajūryje  – paruošėme jums specialią atostogų programą – Rotary šeimos atostogos Palangoje – 08 27-09 04 dienomis. Turėsite ne tik malonų  laisvalaikį, bet ir puikias sąlygas pasiruošti Rotariados varžyboms!

Pirmą kartą ROTARIADOS metu organizuojame dailininkų plenerą. Jo metu sukurti darbai bus parduoti labdaros aukcione.

Visos lėšos, surinktos iš labdaros aukciono ir loterijos bilietų, bei dalis rėmėjų lėšų bus skirta Lietuvos Rotary įgyvendinamai savižudybių prevencijos programai paremti.

Rotariada puiki galimybė:
– susitikti su bendraminčiais, patenkinti savo sportines ambicijas, pabendrauti, pailsėti, praleisti nuostabų vasaros pabaigos savaitgalį didžiausiame ir gražiausiame Lietuvos pajūrio mieste – kurorte Palangoje;
– tapti renginio rėmėjais ir partneriais, pristatant Rotariados dalyviams ir visuomenei savo verslą, paslaugas, prekės ženklus;
– renginio metu realizuoti geras idėjas, renkant lėšas labdaros projektams.

Laukiame Jūsų pasiūlymų!

Rotariadosrenginių pravedimo sėkmė priklauso nuo dalyvių savalaikės registracijos.
Planuokite laiką ir registruokitės jau dabar!
Tai galite padaryti ir kolektyviai ir kiekvienas asmeniškai www.rotary.lt.
Visa renginio informacija www.rotariada.lt.
Visus jums rūpimus klausimus, pasiūlymus ir pastabas rašykite – info@rotariada.lt.

ROTARIADA – visos Rotary šeimos  šventė! Tik Jūsų aktyvus ir nuoširdus dalyvavimas užtikrins jos žavesį bei sėkmę.

Susitikime ir paspauskime vieni kitiems rankas, apsikabinkime ir pasidžiaukime Palangoje rugpjūčio 27 – rugsėjo 4 dienomis!!!

Arūnas Girgalauskas
XV ROTARIADA Palanga 2016 direktorius
ROTARIADA_2016 logotipas final