Registracija

Registracija į Rotariadą susideda iš 2 dalių: Klubo bei sporto varžybų registracijos ir Gala vakaro dalyvių registracijos.

  • Klubo registracija. Rotary klubo nariai, norėdami registruotis į Rotariados rungtis, pirmiausia turi sumokėti vienkartinį klubo registracijos mokestį – 100 Eur/klubui. Tai gali padaryti bet kuris klubo narys, prisijungęs prie www.kaipsekas.lt/registracija puslapio. Sumokėti galima vienu pavedimu ir už klubo registracijos mokestį, ir už rungtis. Klubo mokestis netaikomas Rotaract, Interact, Inner Wheel klubams.
  • Varžybų registracija. Kai klubo registracijos mokestis sumokėtas, visi klubo nariai gali registruotis į varžybas, prisijungus prie www.kaipsekas.lt/registracija puslapio. Klubams nėra būtina paskirti vieno už Rotariadą atsakingo asmens. Kai apmokėsite už rungtis, sistemos administratorius per 1 dieną patikrins Jūsų registraciją ir ją patvirtins. Patvirtinus gausite elektroninį laišką.
  • Gala vakaras. Registracija į GALA vakarą yra šioje nuorodoje – https://tickets.paysera.com/lt/event/rotariados-gala-vakaras.
  • Papildoma registracija. Visada galima registruoti save ir savo klubo kolegas dar kartą į kitas runtis ar užsakyti papildomas vietas Gala vakare.
  • Kaip prisijungti prie registracijos sistemos. Norėdami registruotis Rotariados rungtyse turite prisijungti prie www.kaipsekas.lt/registracija, naudodami el. paštą, susietą su Jūsų rotary1462.org paskyra. Jei jungiatės pirmą kartą, naudokite slapažodžio priminimo funkcija ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta el. laišku.
  • Į rungtis galima registruoti tik asmenis, registruotus rotary1462.org sistemoje. Jei asmens nerandate, susisiekite info@rotariada.lt.