Rotariada pirmą kartą vyks Nidoje

Gruodžio 12 dieną Klaipėdoje įvyko Rotariados organizacinio komiteto susirinkimas, kuriame komanda pasiskirstė pareigomis ir užduotimis.

Su džiaugsmu skelbiame, kad laukiamiausias rotarietiškas renginys Rotariada 2019 vyks vasaros paskutinį savaitgalį rugpjūčio 30-31 dienomis Nidoje. Tradiciškai teniso, golfo ir sportinio pokerio rungtys vyks prieš pagrindinę šventę. Lauko teniso turnyras bus organizuojamas rugpjūčio 16-18 dienomis Klaipėdos Vilties teniso aikštyne, golfo žaidėjai susitiks rugpjūčio 24-25 dienomis National Golf Resort klube, o sportinio pokerio gerbėjai turės galimybę jėgas išbandyti rugpjūčio 29 dieną Klaipėdoje.

Rotariadoje numatomos šios rungtys: lauko tenisas, golfas, sportinis pokeris, boulingas, pulas, smiginis, sportinė žvejyba, šachmatai, krepšinis, stalo tenisas, paplūdimio tinklinis, petankė, baudų mėtymas. Taip pat planuojamos orientacinės varžybos ir kitos pramogos visai šeimai.

Kviečiame Rotary bendruomenės narius jau pradėti rūpintis savo bei savo klubų narių sportine forma ir nakvynės vietomis Nidoje!

Daugiau informacijos bus paskelbta PETS (būsimųjų prezidentų ir pareigūnų) mokymų metu kovo 23 dieną Klaipėdoje.