Rotariados 2018 rezultatai

Rugsėjo 7-9 dienomis Rotary bendruomenės nariai atvyko į Šiaulius, kur dalyvavo XVII-liktoje Rotariadoje. Sporto šventės tiklas ne tik aktyviai praleisti savaitgalį bei išsiaiškinti varžybų nugalėtojus, bet ir paremti Lietuvos parolimpiečius. Šiais metais rotariečiai pastebėjo talentingą šiaulietę, Lietuvos neįgaliųjų kulkinio šaudymo čempionę, kandidatę į 2020 m. Tokijo parolimpines žaidynes Raimedą Bučinskytę.

Susumavus visų klubų taškus, nugalėtojo titulas užtikrintai atiteko Klaipėdos Concrdia 1826 RK (116.75 tašk.). Antrąja vieta buvo apdovanoti ilgamečiai Rotariados čempionai Vilniaus-Kauno Dipolio RK nariai (81 tašk.). Trečiaja vieta džiaugėsi Klaipėdos Senamiesčio RK (58.75 tašk.).

Naudingiausiais dalyviais buvo išrinkti Laimis Inokaitis iš Vilniaus-Kauno Dipolio RK bei Raimonda Gutkauskienė iš Šiaulių Harmonijos RK.

Valdytojas Virginijus Šniukas Rotariados ugnį ir kartu teisę organizuoti kitų metų žaidynes perdavė būsimajam Valdytojui Arūnui Burkšui, kuris pažadėjo šventę rengti pajūryje.

Išsamūs Roariados rezultatai www.kaipsekas.lt.