Skelbiame Rotariados rezultatus

Paskutinį vasaros savaitgalį Nidoje vykusioje Rotariadoje susibūrė apie 1000 Rotary bendruomenės narių iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Vokietijos.

Šių metų žaidynėse buvo varžomasi 13-likoje sporto rungčių, kuriose buvo išdalinti 27 apdovanojimų – specialiai Rotariadai gamintų vėtrungių – komplektai.

Kaip ir pernai, pirmąją vietą bendroje įskaitoje užėmė Klaipėdos Rotary klubas „Concordia 1826“, surinkęs 124,75 taškus. Vos per 0.75 taško atsiliko Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubas su 124 taškais. Trečioji vieta atiteko Vilniaus-Kauno Dipolio Rotary klubui (92.5 tašk.). Moterų kategorijoje nugalėjo Klaipėdos Karalienės Luizės Rotary klubas (20.5 tašk.), o tarp Rotaract klubų stipriausiai pasirodė Vilniaus Geležinio Vilko RAC (22.75 tašk.).

Naudingiausi žaidėjai atstovavo Klaipėdos klubus. Daugiausiai taškų savo klubams pelnė: Aivaras Lūžys iš Klaipėdos senamiesčio RK (22.38 tašk.), Andrejus Geraščenko iš Klaipėdos senamiesčio RK (21 tašk.) ir Valdas Raustys iš Klaipėdos RK „Concordia 1826“ (19.5 tašk.). Tarp moterų rezultatyviausia buvo Raimonda Gutkauskienė iš Šiaulių Harmonijos RK (8 tašk.).

Visų rungčių rezultatus galite rasti www.kaipsekas.lt.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sukūrusiems nuostabią šventę!